Pazartesi - Cumartesi : 09:00 - 19:00
info@uzmanlarcambalkon.net
(0212) 567 44 55 / 05

Hakkımızda

camm2UZMANLAR CAM faaliyetine 1984 de yalıtım fitilleri sektörü ile “UZMAN FİTİL” olarak başlamıştır. Bu sektörde başlarda sadece ANKARA geneli satış ve montaj yapmaktaydı. İlerleyen yıllarda bu sektörde bir hayli ilerledi ve TÜRKİYE geneli dağıtım ve montaj yaptı. 70 çeşidin üzerinde yalıtım silikon fitili sektörün uzun yıllar hizmet verdi ve hala hizmeti devam etmektedir.

TÜRKİYE de daha hiç tanınmadığı ve sadece Avrupa ülkelerinde bilinen CAM BALKON sistemleri ile yeni bir alanda daha hizmet vermeye başladı. 2003 yılında girdiği CAM BALKON sektöründe kısa bir süre alt bayilik olarak faaliyet gösterdi. Çok kısa ve hızlı bir şekil de SİTELER-ANK da imalat atölyesi açarak cam balkon sektöründe imalatçı konuma geçti. ANKARA’nın büyük bir alanına hakim oldu. RULMANLI SİSTEMİ TÜRKİYE genelinde hem montaj hem de geniş bir bayilik ağına sahip oldu.

Cam balkon sektörüne Rulmanlı Sistem ile başlayan firmamız 2005 senesinde mağaza girişi VİTRİN SİSTEMİ ile faaliyetine devam etti. 2008 senesin TUYAP KAPI PENCERE FUARına farklı 2 ayrı sistemle katıldı. Sistem yelpazesi yeni tasarlanan ASKILI SİSTEM ve SÜRGÜLÜ SİSTEM ile genişledi.

TÜRKİYE geneli potansiyeline hakim olmak için yurdun en önemli 2 kentinde hem imalat hem merkez niteliğinde yerler açtı. Yurdun batı kanadındaBAYRAMPAŞA-İST müdürlüğü ile faaliyet göstermktedir. İç ve Doğu ANADOLU kanadında ise ULUS-ANK genel müdürlüğü ile faaliyet göstermektedir.

Faaliyet alanlarına Jaluzi-Dikey Perde, Duşakabin, Akardion kapı, Sineklik, ERPEN PVC gibi sektörleri de ekleyerek alanında ilerlemeye devam etmektedir.

Modern ve Çevreye uyum halinde üretimini yaptığı sistemleri ile sektörün en tanınmış firmalarından biri olmaya hak kazanan uzmanlar grup yeni ürün grupları arasında olan Kış bahçesi ve Teras kapama sektöründe de başarılı sonuçlar elde etmiştir. Referanslar bölümünden birçok bilgiye kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.